1. |
Laskowski |
Damian |
Terminatus |
Dąbrowa |
Gór. |
245 |
kg |
– |
153,4435 |
pkt |
2. |
Andrzejczak |
Tomasz |
Raj |
Łódź |
|
235 |
kg |
– |
134,8665 |
pkt |
3. |
Parkitny |
Dariusz |
Terminatus |
Dąbrowa |
Gór. |
180 |
kg |
– |
122,22 |
pkt |
4. |
Rejek |
Leszek |
LZS |
Olszynka |
Pogorzelca |
170 |
kg |
– |
118,065 |
pkt |
5. |
Wichrowski |
Michał |
Apollo |
Jaworzno |
|
180 |
kg |
- |
117,126 |
pkt |
6. |
Skrabarczyk |
Grzegorz |
Pover |
Kuźnik |
Chorzów |
140 |
kg |
– |
116,774 |
pkt |
7. |
Zdrojewski |
Henryk |
Terminatus |
Dąbrowa |
Gór. |
165 |
kg |
– |
108,1905 |
pkt |
8. |
Zieliński |
Rafał |
Wigor |
Będzin |
|
140 |
kg |
– |
107,94 |
pkt |
9. |
Suda |
Kamil |
Pover |
Kuźnik |
Chorzów |
147,5 |
kg |
– |
106,613 |
pkt |
10. |
Zieliński |
Michał |
Apollo |
Jaworzno |
|
145 |
kg |
– |
104,0955 |
pkt |
11. |
Kluk |
Przemysław |
Terminatus |
Dąbrowa |
Gór. |
165 |
kg |
– |
103,026 |
pkt |
12. |
Kula |
Adam |
Terminatus |
Dąbrowa |
Gór. |
120 |
kg |
– |
102,66 |
pkt |
13. |
Maroń |
Tomasz |
Terminatus |
Dąbrowa |
Gór. |
127,5 |
kg |
– |
99,3735 |
pkt |
14. |
Pękala |
Mateusz |
Terminatus |
Dąbrowa |
Gór. |
125 |
kg |
– |
80,2625 |
pkt |
15. |
Partyka |
Rafał |
Terminatus |
Dąbrowa |
Gór. |
90 |
kg |
– |
76,185 |
pkt |
16. |
Bończuk |
Andrzej |
Terminatus |
Dąbrowa |
Gór. |
112,5 |
kg |
– |
74,62125 |
pkt |
17. |
Stępień |
Tomasz |
Terminatus |
Dąbrowa |
Gór. |
75 |
kg |
– |
68,76 |
pkt |
18. |
Bajor |
Ryszard |
Myszków |
|
|
90 |
kg |
– |
60,381 |
pkt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rejek |
Artur |
Herkules |
Warszawa |
|
– |
podejście |
spalone |
|
|
|
Cichoń |
Dariusz |
Terminatus |
Dąbrowa |
Gór. |
– |
podejście |
spalone |
|
|
|
Świtała |
Sławomir |
Terminatus |
Dąbrowa |
Gór. |
– |
podejście |
spalone |
|
|
|
Olczyk |
Paweł |
Raj |
Łódź |
|
– |
podejście |
spalone |
|
|
Pierwsza szóstka zawodników po II edycji
Zagłębiowskiej Ligi Sztangistów w Wyciskaniu Leżąc według
punktacji Wilks`a:
- Damian Laskowski Terminatus
Dabrowa Gór. - 300,3185 pkt
- Tomasz Andrzejczak Raj
Łódź - 269,5685 pkt
- Dariusz Parkitny Terminatus
Dąbrowa Gór. - 244,725 pkt
- Henryk Zdrojewski Terminatus
Dabrowa Gór. - 208,2385 pkt
- Kamil Suda Pover Kuźnik
Chorzów - 205,1455 pkt
- Adam Kula Terminatus
Dąbrowa Gór. - 200,7434 pkt
Sprawozdanie z zawodów
Galeria zdjęć
|