Lp. |
|
Nazwisko i imię - klub |
kat. wiek. |
|
Kat 44 kg |
|
1 |
1 |
Monika Górecka – UKS Nike Żagań |
20 |
2 |
2 |
Marlena Górajska - Eugen Knurów |
20 |
3 |
1 |
Monika Mikulska - Eugen Knurów |
23 |
|
Kat 48 kg |
|
4 |
1 |
Kamila Nowak – Eugen Knurów |
20 |
5 |
2 |
Beata Winnicka - Eugen Knurów |
20 |
|
Kat 52 kg |
|
6 |
1 |
Ewelina Lewandowska – Gryf Sierpc |
20 |
7 |
2 |
Aleksandra Grąbczewska – Eugen Knurów |
20 |
8 |
3 |
Emilia Wąsik – Tur Ryki |
20 |
9 |
1 |
Anna Rzepka - Relax Kamienna Góra |
23 |
10 |
2 |
Agnieszka Pawlicka – Tęcza – Społem Kielce |
23 |
11 |
3 |
Dorota Nowak – Tur Ryki |
23 |
|
Kat 56 kg |
|
12 |
1 |
Adrianna Frątczak – Eugen Knurów |
20 |
13 |
1 |
Katarzyna Pluta – Tęcza – Społem Kielce |
23 |
|
Kat 60 kg |
|
14 |
1 |
Ewa Wyrwas – Eugen Knurów |
20 |
15 |
2 |
Agnieszka Gdaniec – MOKSiR Jastarnia |
20 |
16 |
3 |
Anna Ostrowska – Kutnowskie STSiK |
20 |
17 |
4 |
Olga Kurek – SW Jański Warszawa |
20 |
18 |
1 |
Marcelina Sosnowska – Relax Kamienna Góra |
23 |
19 |
2 |
Agnieszka Wilczyńska - Narew Pułtusk |
23 |
20 |
3 |
Katarzyna Celińska - Eugen Knurów |
23 |
21 |
4 |
Magdalena Słoma – Tęcza – Społem Kielce |
23 |
|
Kat 67,5 kg |
|
22 |
1 |
Ewelina Krotosik - Eugen Knurów |
20 |
23 |
1 |
Sylwia Mierzwa - Tęcza – Społem Kielce |
23 |
|
Kat 75 kg |
|
24 |
1 |
Paulina Dąbrowska - Eugen Knurów |
20 |
25 |
2 |
Katarzyna Szlendak - Tur Ryki |
20 |
26 |
3 |
Katarzyna Pulut - Tęcza – Społem Kielce |
20 |
|
Kat 82,5 kg |
|
27 |
1 |
Anna Kierul - SW Jański Warszawa |
23 |
|
Kat 52 kg |
|
1 |
1 |
Radek Cichowicz - Tur Ryki |
20 |
2 |
2 |
Michał Konarski – Black & White Ostrowiec Św |
20 |
3 |
3 |
Hubert Rozwadowski - Tęcza – Społem Kielce |
20 |
4 |
4 |
Olechno Jacek - Bacieczki-Białystok |
20 |
5 |
1 |
Wiśniewski Sebastian - Jasienica |
23 |
6 |
2 |
Abramczuk Adam - Bacieczki-Białystok |
23 |
|
Kat 56 kg |
|
7 |
1 |
Christian Czerner – LZS Olszanka –Pogorzela |
20 |
8 |
2 |
Kamil Dzierżanowski - LZS Olszanka –Pogorzela |
20 |
9 |
3 |
Kamil Niedbała - Black & White Ostrowiec Św |
20 |
10 |
4 |
Marcin Hintzke - MOKSiR Jastarnia |
20 |
11 |
5 |
Rogalewski Adam - Eugen Knurów |
20 |
12 |
1 |
Robert Tracz – UKS Impuls Warszawa |
23 |
|
Kat 60 kg |
|
13 |
1 |
Mariusz Pikor - Relax Kamienna Góra |
20 |
14 |
2 |
Krzysztof Hołda - Tur Ryki |
20 |
15 |
3 |
Artur Kozłowski – MKS WICHER Kobyłka |
20 |
16 |
4 |
Piotr Krupiński – Trops Wschowa |
20 |
17 |
5 |
Arkadiusz Łukawski – Wiking Starachowice |
20 |
18 |
6 |
Jakub Kuźniar – LUKS- ZIELONI Łańcut |
20 |
19 |
7 |
Aleksander Woźniak – Power Kuźnik Chorzów |
20 |
20 |
8 |
Marek Skoczylas - Tęcza – Społem Kielce |
20 |
21 |
9 |
Chrzanowski Marek - Azory-Kraków |
20 |
22 |
10 |
Giczan Artur - Bacieczki-Białystok |
20 |
23 |
1 |
Grzegorz Skrabarczyk - Power Kuźnik Chorzów |
23 |
|
Kat 67,5 kg |
|
24 |
1 |
Kamil Kulik - Tur Ryki |
20 |
25 |
2 |
Krzysztof Kwieciński – UKS Plastyk Dąbrowa Górnicza |
20 |
26 |
3 |
Mariusz Sołecki – Gryf Sierpc |
20 |
27 |
4 |
Łukasz Kluwak - UKS Nike Żagań |
20 |
28 |
5 |
Łukasz Gruszka - Black & White Ostrowiec Św |
20 |
29 |
6 |
Mateusz Trzaskowski - Black & White Ostrowiec Św |
20 |
30 |
7 |
Daniel Dróbka - LZS Olszanka –Pogorzela |
20 |
31 |
8 |
Karol Faliński - MOKSiR Jastarnia |
20 |
32 |
9 |
Tomasz Hintzke - MOKSiR Jastarnia |
20 |
33 |
10 |
Kamil Włoczewski – Wiking Starachowice |
20 |
34 |
11 |
Grzegorz Bielecki - LUKS- ZIELONI Łańcut |
20 |
35 |
12 |
Onoszko Adrian - Bacieczki-Białystok |
20 |
36 |
13 |
Rafał Brodziński - Herkules-Warszawa |
20 |
37 |
1 |
Michał Lusztyk - UKS Impuls Warszawa |
23 |
38 |
2 |
Arkadiusz Bielecki - UKS Impuls Warszawa |
23 |
39 |
3 |
Marcin Budzisz - MOKSiR Jastarnia |
23 |
40 |
4 |
Rafał Ziemniakowski – Kobra Jass Kościan |
23 |
41 |
5 |
Szymula Bartłomeij - Tur-Ryki |
23 |
42 |
6 |
Piotrowski Maciej - Tur-Ryki |
23 |
|
Kat 75 kg |
|
43 |
1 |
Cezary Ochota - Tur Ryki |
20 |
44 |
2 |
Jacek Zadroga - Relax Kamienna Góra |
20 |
45 |
3 |
Dawid Deptuch – Steinpol – Ilanka Rzepin |
20 |
46 |
4 |
Jakub Grabowski - MOKSiR Jastarnia |
20 |
47 |
5 |
Kamil Jabłoński - Black & White Ostrowiec Św |
20 |
48 |
6 |
Kamil Przybysz - MKS WICHER Kobyłka |
20 |
49 |
7 |
Daniel Miller - TKKF Herkules Warszawa |
20 |
50 |
8 |
Maciej Kołowiecki - TKKF Herkules Warszawa |
20 |
51 |
9 |
Tomasz Zaborski - Wiking Starachowice |
20 |
52 |
10 |
Jacek Latała - Wiking Starachowice |
20 |
53 |
11 |
Łukasz Dyrkacz - LUKS- ZIELONI Łańcut |
20 |
54 |
12 |
Sieszpowski Piotr - Wicher - Kobyłka |
20 |
55 |
13 |
Citko Adam - Bacieczki-Białystok |
20 |
56 |
14 |
Marek Hajduk - Tur Ryki |
20 |
57 |
1 |
Paweł Olczyk – Raj Łódź |
23 |
58 |
2 |
Piotr Beresiński - Relax Kamienna Góra |
23 |
59 |
3 |
Jarosław Moskalewicz - UKS Plastyk Dąbrowa Górnicza |
23 |
60 |
4 |
Bartosz Pałysiewicz - Tęcza – Społem Kielce |
23 |
61 |
5 |
Świerard Marek - Azory - Kraków |
23 |
|
Kat 82,5 kg |
|
62 |
1 |
Daniel Czerwiński - Gryf Sierpc |
20 |
63 |
2 |
Jan Bryjka - Relax Kamienna Góra |
20 |
64 |
3 |
Marcin Budzisz - MOKSiR Jastarnia |
20 |
65 |
4 |
Wojciech Lipka - Black & White Ostrowiec Św |
20 |
66 |
5 |
Paweł Pietrak - MKS WICHER Kobyłka |
20 |
67 |
6 |
Łukasz Magiera - Tęcza – Społem Kielce |
20 |
68 |
7 |
Robert Musiołek - Herkules-Warszawa |
20 |
69 |
1 |
Stanisław Gąsienica-Samek – TSS Zakopane |
23 |
70 |
2 |
Piotr Jagielski – Unia Wąbrzeźno |
23 |
71 |
3 |
Wojciech Wojnerowicz - Kutnowskie STSiK |
23 |
72 |
4 |
Damian Jakubowski - Kutnowskie STSiK |
23 |
73 |
5 |
Leszek Rejek - LZS Olszanka –Pogorzela |
23 |
74 |
6 |
Krzysztof Jadczak - UKS Impuls Warszawa |
23 |
75 |
7 |
Łukasz Kozłowski - Steinpol – Ilanka Rzepin |
23 |
76 |
8 |
Sebastian Modelski - UKS Plastyk Dąbrowa Górnicza |
23 |
77 |
9 |
Mateusz Wartak - UKS Plastyk Dąbrowa Górnicza |
23 |
78 |
10 |
Bogusław Waszczuk - MKS WICHER Kobyłka |
23 |
79 |
11 |
Malesza Paweł - Bacieczki-Białystok |
23 |
80 |
12 |
Rafał Szaruga - Tur Ryki |
23 |
81 |
13 |
Łukasz Pawlonka - TKKF Herkules Warszawa |
23 |
|
Kat 90 kg |
|
82 |
1 |
Rafał Sobociński - Gryf Sierpc |
20 |
83 |
2 |
Łukasz Mastej - Relax Kamienna Góra |
20 |
84 |
3 |
Dawid Bem - LZS Olszanka –Pogorzela |
20 |
85 |
4 |
Adrian Pierścieniak - UKS Impuls Warszawa |
20 |
86 |
5 |
Rafał Majewski - Black & White Ostrowiec Św |
20 |
87 |
6 |
Łukasz Podgorski - Black & White Ostrowiec Św |
20 |
88 |
7 |
Wojciech Herrmann - MOKSiR Jastarnia |
20 |
89 |
8 |
Grzegorz Prykiel - MKS WICHER Kobyłka |
20 |
90 |
9 |
Paweł Marcinkiewicz - MKS WICHER Kobyłka |
20 |
91 |
10 |
Maciej Magoń - LUKS- ZIELONI Łańcut |
20 |
92 |
11 |
Karol Muszyński – Wisła Puławy |
20 |
93 |
12 |
Chańko Tomasz - Bacieczki-Białystok |
20 |
94 |
13 |
Gawior Tomasz - Tęcza-Społem-Kielce |
20 |
95 |
1 |
Dawid Rapta - TSS Zakopane |
23 |
96 |
2 |
Łukasz Czajka - Tur Ryki |
23 |
97 |
3 |
Karol Drzymalski - Unia Wąbrzeźno |
23 |
98 |
4 |
Adam Sukiennik – AZS PŚ Gliwice |
23 |
99 |
5 |
Grzegorz Rusiecki - Relax Kamienna Góra |
23 |
100 |
6 |
Radosław Lentas - Herkules-Warszawa |
23 |
101 |
7 |
Jakub Czarny - Wisła Puławy |
23 |
102 |
8 |
Matwin Łukasz - Herkules-Warszawa |
23 |
|
Kat 100 kg |
|
103 |
1 |
Tomasz Hypś - Relax Kamienna Góra |
20 |
104 |
2 |
Wojciech Wielocha - Relax Kamienna Góra |
20 |
105 |
3 |
Maciej Rewers - UKS Impuls Warszawa |
20 |
106 |
4 |
Mariusz Zgoda - UKS Impuls Warszawa |
20 |
107 |
5 |
Rafał Krzyżostaniak - Black & White Ostrowiec Św |
20 |
108 |
6 |
Marcin Wawryków - TKKF Herkules Warszawa |
20 |
109 |
7 |
Karol Tukiendorf - Wisła Puławy |
20 |
110 |
8 |
Kamil Ząbek - LUKS- ZIELONI Łańcut |
20 |
111 |
9 |
Maciejewski Norbert - Tęcza-Społem - Kielce |
20 |
112 |
1 |
Karol Pasieka - UKS Impuls Warszawa |
23 |
113 |
2 |
Norbert Walczyk - Black & White Ostrowiec Św |
23 |
114 |
3 |
Karol Kołtoński - TKKF Herkules Warszawa |
23 |
115 |
4 |
Paweł Surmański – Wiking Starachowice |
23 |
116 |
5 |
Krzysztof Wiśniewski - Unia Wąbrzeźno |
23 |
117 |
6 |
Dariusz Banaszek - TKKF Herkules Warszawa |
23 |
|
Kat 110 kg |
|
118 |
1 |
Sławomir Wrzesiński - SW Jański Warszawa |
20 |
119 |
2 |
Damian Świder - Wiking Starachowice |
20 |
120 |
3 |
Wojciech Pulut - Tęcza – Społem Kielce |
20 |
121 |
1 |
Jakub Błaszkowski - Unia Wąbrzeźno |
23 |
122 |
2 |
Marcin Słomczewski – Steinpol – Ilanka Rzepin |
23 |
123 |
3 |
Jakub Hepnar - LUKS- ZIELONI Łańcut |
23 |
124 |
4 |
Krzysztof Łodej - Black And White - Ostrowiec Św. |
23 |
|
Kat 125 kg |
|
125 |
1 |
Paweł Sindrewicz - Relax Kamienna Góra |
20 |
126 |
2 |
Bartłomiej Mańkowski - Kutnowskie STSiK |
20 |
127 |
1 |
Paweł Marcinkowski - SW Jański Warszawa |
23 |
128 |
2 |
Łukasz Zdobiak - Kutnowskie STSiK |
23 |
129 |
3 |
Arkadiusz Staszewski - Wiking Starachowice |
23 |
|
Kat + 125 kg |
|
130 |
1 |
Filip Kohnke - MOKSiR Jastarnia |
20 |
131 |
1 |
Michał Waluga - Relax Kamienna Góra |
23 |