Michał Wilk - najlepszy junior w przysiadzie Tomasz Lenarciak - najlepszy junior w wyciskaniu leżąc Karol Kopienka - najlepszy junior w martwym ciągu Tych trzech zawodników w swoim boju reprezentuje poziom rekordów świata juniorów - stan na koniec roku 2003 Tych trzech zawodników w swoim boju reprezentuje poziom rekordów świata juniorów - stan na koniec roku 2003 Tych trzech zawodników w swoim boju reprezentuje poziom rekordów świata juniorów - stan na koniec roku 2003 POWERLIFTING - trójbój siłowy i wyciskanie leżąc w Polsce
POWERLIFTING - trójbój siłowy i wyciskanie leżąc w Polsce
 

GALERIA Pucharu Burmistrza Dzielnicy Praga Południe 
w Wyciskaniu Leżąc
Warszawa, 2006.07.22

 
   
  Zdjęcia:  Arkadiusz Znojek 

Start mężczyzn

 

Krzysztof Bożyczko asekuruje Daniela Kowalczyka na ciężarze 180 kg.

 

Włodzimierz Laskowski sprawnie prowadził spikerkę jednocześnie obsługując sekretariat. W tle wypoczywają między podejściami Andrzej Kozłowski (z lewej) i wielokrotny medalista kat. 56 kg z mistrzostw Europy i świata Krzysztof Owsiany. 

 

Start Krzysztofa Owsianego okazał się na tyle dobry, że zakwalifikował sie do reprezentacji narodowej mężczyzn startującej w sierpniowych Mistrzostwach Europy w Wyciskaniu Leżąc. Na sztandze ciężar 160 kg w trzecim podejściu. Nie były to wszystkie pieniądze zawodnika...

 

Andrzej Kozłowski walczy z ciężarem 170 kg. W drugim podejściu zaliczył 165 kg w kat. 82,5 kg. Jako sędzia główny sędziuje trener kadry mężczyzn w trójboju siłowym i wyciskaniu leżąc - Roman Szymkowiak. 

 

Ernest Brodecki na moment przed trzecią próbą wyciśnięcia 190 kg...

 

...i oto Ernest Brodecki wykonuje jedyne podejście zaliczone w kat. 100 kg - 190 kg. 

 

Tomasz Winiarczyk, jeden z dwóch zawodników, którzy zaliczyli podejście w kat. 125 kg. Pot zraszający czoło zawodnika charakteryzował wszystkich - w czasie startu było upalnie, a temperatura powietrza w cieniu przekraczała 30 oC.

 

 


Część pierwsza: start kobiet


Część trzecia: dekoracja mężczyzn

 

 

 

   

www.powerlifting.pl

Copyright © by Arkadiusz Znojek, Kielce, 2006

Utworzono 2006-07-23