POWERLIFTING - trójbój siłowy i wyciskanie leżąc w Polsce
POWERLIFTING - trójbój siłowy i wyciskanie leżąc w Polsce
 

Filmy z treningu na obozie kadry narodowej juniorów 
Spała, 2008.07.26

 
   


 Filmy:  Arkadiusz Znojek
 
 
Stara sala ciężarowa COS

  Katarzyna Pulut "Tęcza-Społem" - Kielce, rekordzistka Polski juniorek do lat 20 w przysiadzie w kat. 75 kg, w serii przysiadów na 140 kg. Głośna ocena wykonywanych powtórzeń - Arkadiusz Znojek, trener kadry kobiet.

Rekordzistka Polski seniorek w przysiadzie w kat. 67,5 kg Magdalena Jabłońska AZS Uniwersytet Śląski - Katowice wybróbowuje kostium Tytana do przysiadów - 210 kg na sztandze. Na razie ciężar jest za mały aby w pełni dosiąść. Do podejścia głośno mobilizuje Roman Szymkowiak, trener kadry mężczyzn.

Maciej Sochacki "Michael" - Warszawa wypróbowując kostium Tytana doszedł do ciężaru 300 kg, który przysiadł z rezerwą dwa razy. Kostium był za luźny, szelki za długie. Warto zwrócić uwagę na krótkie i stabilne odejście od stojaka.

Jadwiga Radwańska z "Azorów" Kraków wyciska 120 kg. Zawodniczka startuje w kat. do 60 kg. Ciężar ten przewyższa aktualny rekord Polski o 5 kg. W następnym podejściu było 125 kg, ale jeszcze nie do zaliczenia.

Trening wyciskania z desek rekordzisty Polski w wyciskaniu leżąc, Grzegorza Skrabarczyka, "Pover-Kuźnik" Chorzów. Sztangę podaje trener Roman Szymkowiak, deski trzyma Katarzyna Kaniak, koleżanka klubowa zawodnika.


Najsilniejszy junior w Europie, Daniel Grabowski "Bacieczki" - Białystok, dopiero rozpoczyna wejścia na duże ciężary. 295 kg w martwym ciągu do takich należy.
 

 
 
 

 

   

www.powerlifting.pl

Copyright © by Arkadiusz Znojek, Kielce, 2004

Utworzono 2008-07-27