Juniorki
M. Nazwisko i imię rocznik Klub Waga Wyciskanie leżąc Wynik Punkty
ciała I II III kg Wilks'a
kat. 44kg
1. Górecka Monika 88 Nike - Żagań 38,70 60 65 -70 65 98,8585
2. Gulajska Marlena 91 Eugen - Knurów 43,40 27,5 -30 -35 27,5 39,07475
kat. 48kg
1. Winnicka Beata 87 Eugen - Knurów 44,40 27,5 -30 30 30 41,985
kat. 52kg
1. Wąsik Emilia 86 Tur - Ryki 50,80 -42,5 -42,5 42,5 42,5 53,941
2. Grąbczewska Aleksandra 87 Eugen - Knurów 51,40 40 42,5 -45 42,5 53,4565
kat. 56kg
1. Frątczak Adriana 89 Eugen - Knurów 56,00 55 60 -70 60 70,596
2. Lewandowska Ewelina 89 Gryf - Sierpc 54,50 35 37,5 40 40 48,076
kat. 60kg
1. Wyrwas Ewa 88 Eugen - Knurów 58,10 52,5 57,5 60 60 68,592
2. Gdaniec Agnieszka 91 MOKSiR - Jastarnia 57,40 40 45 -47,5 45 51,9345
kat. 67.5kg
1. Woźniak Adriana 90 Power-Kuźnik - Chorzów 61,50 77,5 -82,5 82,5 82,5 90,24675
2. Kurek Olga 87 B.Janski - Warszawa 61,50 45 47,5 50 50 54,695
-. Ostrowska Anna 86 KSTSiK - Kutno 62,50 -60 -60 -60 0 0
kat. 75kg
1. Szlendak Katarzyna 86 Tur - Ryki 73,80 -70 70 80 80 76,832
2. Pulut Katarzyna 90 Tęcza-Społem - Kielce 69,40 25 30 -35 30 30,024
góra
Juniorzy
M. Nazwisko i imię rocznik Klub Waga Wyciskanie leżąc Wynik Punkty
ciała I II III kg Wilks'a
kat. 52kg
1. Cichowicz Radosław 91 Tur - Ryki 50,10 90 -92,5 -92,5 90 91,89
2. Konarski Michał 87 Black And White - Ostrowiec Św. 50,90 70 75 -80 75 75,2775
3. Rozwadowski Hubert 91 Tęcza-Społem - Kielce 44,40 37,5 40 -42,5 40 46,868
kat. 56kg
1. Dzierżanowski Kamil 87 Olszanka - Pogorzela 55,80 125jm -130 -140 125 114,1875
2. Czerner Christian 86 Olszanka - Pogorzela 52,60 -90 -92,5 95 95 92,112
3. Olechno Jacek 89 Bacieczki - Białystok 54,50 85 95 -100 95 88,844
4. Niedbała Kamil 86 Black And White - Ostrowiec Św. 53,50 85 -90 -95 85 80,988
5. Hintzke Marcin 91 MOKSiR - Jastarnia 55,70 75 80 -82,5 80 73,216
kat. 60kg
1. Kozłowski Artur 87 Wicher - Kobyłka 60,00 115 -117,5 130 130 110,877
2. Pikor Mariusz 88 Relax - Kamienna Góra 59,30 110 112,5 115 115 99,1415
3. Hołda Krzysztof 86 Tur - Ryki 59,20 105 107,5 112,5 112,5 97,14375
4. Krupiński Piotr 88 Trops - Wschowa 59,40 -105 105 -117,5 105 90,384
5. Giczan Artur 88 Bacieczki - Białystok 59,70 102,5 -107,5 -107,5 102,5 87,822
6. Chrzanowski Marek 89 Azory - Kraków 60,00 100 -105 -105 100 85,29
7. Rogalewski Adam 90 Eugen - Knurów 56,60 65 70 -75 70 63,07
IV pod. Kozłowski Artur 87 -140,5 jm
kat. 67.5kg
1. Bielecki Grzegorz 87 Luks-Zieloni - Łańcut 66,90 -150 150 160,5 jm 160 124,256
2. Fafiński Karol 87 MOKSiR - Jastarnia 66,70 135 140 -142,5 140 108,99
3. Onoszko Adrian 87 Bacieczki - Białystok 64,70 130 -137,5 -140 130 103,779
4. Kulik Kamil 90 Tur - Ryki 65,60 112,5 -117,5 122,5 122,5 96,66475
5. Dróbka Daniel 89 Olszanka - Pogorzela 62,50 110 120 -125 120 98,676
6. Babraj Sebastian 87 Azory - Kraków 66,40 105 115 120 120 93,756
7. Szałecki Mariusz 88 Gryf - Sierpc 67,10 -105 110 -120 110 85,217
8. Kuźniar Jakub 89 Luks-Zieloni - Łańcut 62,20 -85 85 95 95 78,451
9. Włoczewski Kamil 90 Wiking - Starachowice 63,80 92,5 -105 -105 92,5 74,7215
10. Gruszka Łukasz 88 Black And White - Ostrowiec Św. 63,30 85 90 -97,5 90 73,197
11. Łukaski Arkadiusz 90 Wiking - Starachowice 62,90 85 -100 -100 85 69,513
-. Kluwak Łukasz 88 Nike - Żagań 64,50 -120 -122,5 -122,5 0 0
-. Hintzke Tomasz 90 MOKSiR - Jastarnia 65,90 -120 -120 -120 0 0
IV pod. Bielecki Grzegorz 87 Luks-Zieloni - Łańcut 165 jm
kat. 75kg
1. Hajduk Marek 86 Tur - Ryki 73,20 180 -190 -190 180 130,482
2. Zadroga Jacek 87 Relax - Kamienna Góra 74,90 165 -170 -170 165 117,678
3. Miller Daniel 88 Herkules - Warszawa 74,00 155 -162,5 -170 155 111,4915
4. Deptuch Dawid 86 Ilanka - Rzepin 73,70 150 -160 -160 150 108,21
5. Ochota Cezary 86 Tur - Ryki 71,80 -140 145 -150 145 106,604
6. Kwiciński Krzysztof 86 Plastyk - Dąbrowa Górnicza 68,60 130 135 -140 135 102,762
7. Grabowski Jakub 90 MOKSiR - Jastarnia 69,41 -130 135 -140 135 101,83185
8. Przybysz Kamil 87 Wicher - Kobyłka 74,20 -135 -135 135 135 96,9165
9. Świerad Marcin 86 Azory - Kraków 73,10 125 -135 -135 125 90,7
10. Dyrkacz Łukasz 87 Luks-Zieloni - Łańcut 73,90 115 -130 -130 115 82,8
-. Jabłoński Daniel 87 Black And White - Ostrowiec Św. 70,20 -150 -150 -150 0 0
-. Citko Adam 88 Bacieczki - Białystok 73,30 -150 -157,5 -157,5 0 0
-. Sieszpowski Piotr 88 Wicher - Kobyłka 74,50 -155 -155 -155 0 0
kat. 82.5kg
1. Budzisz Marcin 87 MOKSiR - Jastarnia 82,30 165 175 182,5 182,5 122,43925
2. Magiera Łukasz 86 Tęcza-Społem - Kielce 80,70 175 -185 -185 175 118,825
3. Latała Jacek 86 Wiking - Starachowice 77,10 160 -167,5 -180 160 111,888
4. Bryjka Jan 87 Relax - Kamienna Góra 81,80 140 155 -162,5 155 104,377
5. Lipka Wojciech 89 Black And White - Ostrowiec Św. 79,50 -140 -140 150 150 102,81
6. Waszczuk Bogusław 89 Wicher - Kobyłka 81,30 -150 150 -155 150 101,385
7. Kulik Łukasz 87 Tur - Ryki 81,00 112,5 -117,5 120 120 81,288
-. Mosiołek Robert 88 Herkules - Warszawa 80,40 -130 -140 -140 0 0
kat. 90kg
1. Chańko Tomasz 86 Bacieczki - Białystok 89,70 185 192,5 195 jm 195 124,7025
2. Muszyński Karol 89 Wisła - Puławy 84,40 155 162,5 170 170 112,37
3. Majewski Rafał 86 Black And White - Ostrowiec Św. 89,00 170 -175 -175 170 109,157
4. Gawior Tomasz 87 Tęcza-Społem - Kielce 84,10 160 -167,5 -170 160 105,984
5. Bem Dawid 86 Olszanka - Pogorzela 85,80 -150 150 155 155 101,5095
6. Herrmann Wojciech 88 MOKSiR - Jastarnia 85,90 135 140 145 145 94,9025
7. Czerwiński Daniel 87 Gryf - Sierpc 86,50 145 -152,5 -152,5 145 94,5255
8. Mastej Łukasz 87 Relax - Kamienna Góra 88,10 135 -145 -150 135 87,1425
-. Macinkiewicz Paweł 87 Wicher - Kobyłka 86,20 -170 -170 -170 0 0
-. Pierścieniak Adrian 88 Impuls - Warszawa 88,30 -170 -170 -172,5 0 0
-. Magoń Maciej 86 Luks-Zieloni - Łańcut 89,50 -140 -140 -140 0 0
kat. 100kg
1. Zgoda Mariusz 86 Impuls - Warszawa 96,20 200 -210 -210 200 123,72
2. Wielocha Wojciech 87 Relax - Kamienna Góra 99,30 -175 175 -202,5 175 106,8025
3. Rewers Maciej 87 Impuls - Warszawa 95,10 170 -180 -180 170 105,689
4. Tukiendorf Karol 87 Wisła - Puławy 97,40 165 -170 -182,5 165 101,508
5. Krzyżostaniak Rafał 89 Black And White - Ostrowiec Św. 100,00 150 -160 160 160 97,376
6. Hypś Tomasz 88 Relax - Kamienna Góra 97,10 130 145 -150 145 89,3345
kat. 110kg
1. Wrzesiński Sławomir 86 B.Janski - Warszawa 110,00 -165 165 -180 165 97,1025
2. Pulut Wojciech 87 Tęcza-Społem - Kielce 101,50 145 -150 -150 145 87,725
3. Ząbek Kamil 86 Luks-Zieloni - Łańcut 104,80 120 -140 -145 120 71,76
kat. 125kg
1. Mańkowski Bartłomiej 86 KSTSiK - Kutno 110,20 180 -200 215 jm 215 126,463
2. Świder Damian 86 Wiking - Starachowice 110,10 200 205 -215 205 120,6015
3. Sindrewicz Paweł 89 Relax - Kamienna Góra 121,10 170 180 -182,5 180 103,266
IV pod. Mańkowski Bartłomiej 86 -220 jm
kat. +125kg
1. Kohnke Filip 88 MOKSiR - Jastarnia 156,00 180 210 220 220 121,044
góra
Mistrzyni Mistrzyń
M. Punkty Wilks'a Nazwisko i imię rocznik Klub Waga Wynik
1. 98,8585 Górecka Monika 88 Nike - Żagań 38,70 65
2. 90,24675 Woźniak Adriana 90 Power-Kuźnik - Chorzów 61,50 82,5
3. 76,832 Szlendak Katarzyna 86 Tur - Ryki 73,80 80
4. 70,596 Frątczak Adriana 89 Eugen - Knurów 56,00 60
5. 68,592 Wyrwas Ewa 88 Eugen - Knurów 58,10 60
6. 53,941 Wąsik Emilia 86 Tur - Ryki 50,80 42,5
7. 41,985 Winnicka Beata 87 Eugen - Knurów 44,40 30
góra
Mistrz Mistrzów
M. Punkty Wilks'a Nazwisko i imię rocznik Klub Waga Wynik
1. 130,482 Hajduk Marek 86 Tur - Ryki 73,20 180
2. 126,463 Mańkowski Bartłomiej 86 KSTSiK - Kutno 110,20 215
3. 124,7025 Chańko Tomasz 86 Bacieczki - Białystok 89,70 195
4. 124,256 Bielecki Grzegorz 87 Luks-Zieloni - Łańcut 66,90 160
5. 123,72 Zgoda Mariusz 86 Impuls - Warszawa 96,20 200
6. 122,43925 Budzisz Marcin 87 MOKSiR - Jastarnia 82,30 182,5
7. 121,044 Kohnke Filip 88 MOKSiR - Jastarnia 156,00 220
8. 114,1875 Dzierżanowski Kamil 87 Olszanka - Pogorzela 55,80 125
9. 110,877 Kozłowski Artur 87 Wicher - Kobyłka 60,00 130
10. 97,1025 Wrzesiński Sławomir 86 B.Janski - Warszawa 110,00 165
11. 91,89 Cichowicz Radosław 91 Tur - Ryki 50,10 90
góra
Klasyfikacja kobiet według formuły Wilks'a (nieoficjalna)
M. Punkty Wilks'a Nazwisko i imię rocznik Klub Waga Wynik
1. 98,8585 Górecka Monika 88 Nike - Żagań 38,70 65
1. 98,8585 Górecka Monika 88 Nike - Żagań 38,70 65
2. 90,24675 Woźniak Adriana 90 Power-Kuźnik - Chorzów 61,50 82,5
3. 76,832 Szlendak Katarzyna 86 Tur - Ryki 73,80 80
4. 70,596 Frątczak Adriana 89 Eugen - Knurów 56,00 60
5. 68,592 Wyrwas Ewa 88 Eugen - Knurów 58,10 60
6. 54,695 Kurek Olga 87 B.Janski - Warszawa 61,50 50
7. 53,941 Wąsik Emilia 86 Tur - Ryki 50,80 42,5
8. 53,4565 Grąbczewska Aleksandra 87 Eugen - Knurów 51,40 42,5
9. 51,9345 Gdaniec Agnieszka 91 MOKSiR - Jastarnia 57,40 45
10. 48,076 Lewandowska Ewelina 89 Gryf - Sierpc 54,50 40
11. 41,985 Winnicka Beata 87 Eugen - Knurów 44,40 30
12. 39,07475 Gulajska Marlena 91 Eugen - Knurów 43,40 27,5
13. 30,024 Pulut Katarzyna 90 Tęcza-Społem - Kielce 69,40 30
Klasyfikacja mężczyzn według formuły Wilks'a (nieoficjalna)
M. Punkty Wilks'a Nazwisko i imię rocznik Klub Waga Wynik
1. 130,482 Hajduk Marek 86 Tur - Ryki 73,20 180
2. 126,463 Mańkowski Bartłomiej 86 KSTSiK - Kutno 110,20 215
3. 124,7025 Chańko Tomasz 86 Bacieczki - Białystok 89,70 195
4. 124,256 Bielecki Grzegorz 87 Luks-Zieloni - Łańcut 66,90 160
5. 123,72 Zgoda Mariusz 86 Impuls - Warszawa 96,20 200
6. 122,43925 Budzisz Marcin 87 MOKSiR - Jastarnia 82,30 182,5
7. 121,044 Kohnke Filip 88 MOKSiR - Jastarnia 156,00 220
8. 120,6015 Świder Damian 86 Wiking - Starachowice 110,10 205
9. 118,825 Magiera Łukasz 86 Tęcza-Społem - Kielce 80,70 175
10. 117,678 Zadroga Jacek 87 Relax - Kamienna Góra 74,90 165
11. 114,1875 Dzierżanowski Kamil 87 Olszanka - Pogorzela 55,80 125
12. 112,37 Muszyński Karol 89 Wisła - Puławy 84,40 170
13. 111,888 Latała Jacek 86 Wiking - Starachowice 77,10 160
14. 111,4915 Miller Daniel 88 Herkules - Warszawa 74,00 155
15. 110,877 Kozłowski Artur 87 Wicher - Kobyłka 60,00 130
16. 109,157 Majewski Rafał 86 Black And White - Ostrowiec Św. 89,00 170
17. 108,99 Fafiński Karol 87 MOKSiR - Jastarnia 66,70 140
18. 108,21 Deptuch Dawid 86 Ilanka - Rzepin 73,70 150
19. 106,8025 Wielocha Wojciech 87 Relax - Kamienna Góra 99,30 175
20. 106,604 Ochota Cezary 86 Tur - Ryki 71,80 145
21. 105,984 Gawior Tomasz 87 Tęcza-Społem - Kielce 84,10 160
22. 105,689 Rewers Maciej 87 Impuls - Warszawa 95,10 170
23. 104,377 Bryjka Jan 87 Relax - Kamienna Góra 81,80 155
24. 103,779 Onoszko Adrian 87 Bacieczki - Białystok 64,70 130
25. 103,266 Sindrewicz Paweł 89 Relax - Kamienna Góra 121,10 180
26. 102,81 Lipka Wojciech 89 Black And White - Ostrowiec Św. 79,50 150
27. 102,762 Kwiciński Krzysztof 86 Plastyk - Dąbrowa Górnicza 68,60 135
28. 101,83185 Grabowski Jakub 90 MOKSiR - Jastarnia 69,41 135
29. 101,5095 Bem Dawid 86 Olszanka - Pogorzela 85,80 155
30. 101,508 Tukiendorf Karol 87 Wisła - Puławy 97,40 165
31. 101,385 Waszczuk Bogusław 89 Wicher - Kobyłka 81,30 150
32. 99,1415 Pikor Mariusz 88 Relax - Kamienna Góra 59,30 115
33. 98,676 Dróbka Daniel 89 Olszanka - Pogorzela 62,50 120
34. 97,376 Krzyżostaniak Rafał 89 Black And White - Ostrowiec Św. 100,00 160
35. 97,14375 Hołda Krzysztof 86 Tur - Ryki 59,20 112,5
36. 97,1025 Wrzesiński Sławomir 86 B.Janski - Warszawa 110,00 165
37. 96,9165 Przybysz Kamil 87 Wicher - Kobyłka 74,20 135
38. 96,66475 Kulik Kamil 90 Tur - Ryki 65,60 122,5
39. 94,9025 Herrmann Wojciech 88 MOKSiR - Jastarnia 85,90 145
40. 94,5255 Czerwiński Daniel 87 Gryf - Sierpc 86,50 145
41. 93,756 Babraj Sebastian 87 Azory - Kraków 66,40 120
42. 92,112 Czerner Christian 86 Olszanka - Pogorzela 52,60 95
43. 91,89 Cichowicz Radosław 91 Tur - Ryki 50,10 90
44. 90,7 Świerad Marcin 86 Azory - Kraków 73,10 125
45. 90,384 Krupiński Piotr 88 Trops - Wschowa 59,40 105
46. 89,3345 Hypś Tomasz 88 Relax - Kamienna Góra 97,10 145
47. 88,844 Olechno Jacek 89 Bacieczki - Białystok 54,50 95
48. 87,822 Giczan Artur 88 Bacieczki - Białystok 59,70 102,5
49. 87,725 Pulut Wojciech 87 Tęcza-Społem - Kielce 101,50 145
50. 87,1425 Mastej Łukasz 87 Relax - Kamienna Góra 88,10 135
51. 85,29 Chrzanowski Marek 89 Azory - Kraków 60,00 100
52. 85,217 Szałecki Mariusz 88 Gryf - Sierpc 67,10 110
53. 82,8 Dyrkacz Łukasz 87 Luks-Zieloni - Łańcut 73,90 115
54. 81,288 Kulik Łukasz 87 Tur - Ryki 81,00 120
55. 80,988 Niedbała Kamil 86 Black And White - Ostrowiec Św. 53,50 85
56. 78,451 Kuźniar Jakub 89 Luks-Zieloni - Łańcut 62,20 95
57. 75,2775 Konarski Michał 87 Black And White - Ostrowiec Św. 50,90 75
58. 74,7215 Włoczewski Kamil 90 Wiking - Starachowice 63,80 92,5
59. 73,216 Hintzke Marcin 91 MOKSiR - Jastarnia 55,70 80
60. 73,197 Gruszka Łukasz 88 Black And White - Ostrowiec Św. 63,30 90
61. 71,76 Ząbek Kamil 86 Luks-Zieloni - Łańcut 104,80 120
62. 69,513 Łukaski Arkadiusz 90 Wiking - Starachowice 62,90 85
63. 63,07 Rogalewski Adam 90 Eugen - Knurów 56,60 70
64. 46,868 Rozwadowski Hubert 91 Tęcza-Społem - Kielce 44,40 40
góra